Dust.gif
 

 

Blok_B.est 2016

You don't have to be great to start, but you have to start to be great.

 

 

 

 

 

Dołącz do nas i zostań członkiem nowo powstającej społeczności, dla której ruch i sprawność fizyczna to pasja, zabawa i sposób na życie. Razem z nami osiągniesz wyznaczone cele! Blok_B działa na zasadzie szkoły z nauczaniem progresywnym, na kilku poziomach zaawansowania. Jeżeli dopiero rozpoczynasz zabawę z crossfitem, zapraszamy na zajęcia INTRO, na których zapoznamy Cię z podstawami treningu funkcjonalnego i przygotujemy do regularnych zajęć w w naszym boxie. Przejście na kolejne poziomy zaawansowania będzie możliwe po uzupełnieniu karty progresji.

 
Przechwytywanie 1.PNG
DSC_07691.JPG
 

Mateusz Tyszczak


Head Coach Blok_B, Instruktor CF Lvl 1,
trener grupowy i personalny.

Przygodę z CrossFit’em rozpoczął 4 lata temu.
Skończył liczne szkolenia z zakresu dietetyki,
weightliftingu i mobility.  Na treningach wymaga
od adeptów dużego zaangażowania, ale potrafi
również sprawić, że trening jest świetną zabawą.

Grzegorz Chodorowski

Jeden z najgorętszych wolnych agentów, wśród bramkarzy, na podkarpackim rynku. Zamiłowanie do piłki nożnej nie przeszkodziło mu w zamiłowaniu do cięzarów. Cięzkie siady
i martwe to jest to co lubi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowania Fizycznego, Trener Personalny IFAA, instruktor pływania , dietetyk, uczestnik licznych konwencji fitness, konferencji naukowych oraz szkoleń. Propagator zdrowego odżywiania i sportowego stylu życia. Ceni sobie przede wszystkim holistyczne podejście do zagadnienia treningu i diety. Pasjonat stale dążący do poszerzania swojej wiedzy. Unika kierowania się schematami, a w pracy stawia na partnerstwo.