Czym są zajęcia Intro?

Zajęcia Intro stworzone są specjalnie po to, by przygotować Cię do regularnych treningów w naszym boxie.  W ich trakcie poznasz podstawy poprawnego i bezpiecznego wykonywania ćwiczeń. Dodatkowo dowiesz się, czym treningi u Nas i dlaczego jest to najlepsza metoda, żeby uczynić Cię sprawnym i zdrowym.

Jak się na nie przygotować?

Przynieś wygodny strój sportowy, który pozwoli Ci osiągnąć maksymalny zakres ruchu i stabilne, mocne buty do ćwiczeń – zajęcia kończą się krótkim treningiem, w trakcie którego najprawdopodobniej się spocisz, dlatego warto też mieć ze sobą niewielki ręcznik oraz coś do picia. 

Ile osób liczy sobie grupa Intro?

Grupy Intro liczą nie więcej niż 6 osób, przez co są bardziej zindywidualizowane – zdajemy sobie sprawę z tego, że stawianie pierwszych kroków w każdej dziedzinie sportu nie jest najłatwiejszą sprawą, dlatego przez cały czas będziesz pod opieką naszych doświadczonych trenerów, którzy czuwać będą nad Twoim bezpieczeństwem i dbać będą o poprawne technicznie wykonywanie ćwiczeń. 

Przekonaliśmy Cię?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami. Jesteśmy pewni, że crossfit jest czymś, co pokochasz równie mocno jak my, i że dzięki niemu uda Ci się zmienić wiele w Twoim życiu na lepsze. Do zobaczenia na zajęciach Intro